در حال خواندن
کسب مقام اول دیتای کشور توسط مخابرات قزوین
0

کسب مقام اول دیتای کشور توسط مخابرات قزوین

نویسنده:  عبداله افتاده1393-06-22

شرکت مخابرات استان قزوین در بخش دايري پورت‌ها و درآمدزايي شبكه ديتا در چهار ماهه اول امسال توانست مقام اول را در بين استان‌هاي كشور در ارزیابی انجام شده توسط مخابرات ایران به خود اختصاص داد.
نود آی سی تی – مهندس جلال پورشاکر مدیرعامل شرکت مخابرات استان قزوین با بیان این مطلب گفت: در ارزيابي‌هاي انجام شده از سوي شركت مخابرات ايران از دو شاخص اصلي دايري پورت‌هاي دسترسي و درآمد ديتا، توانستیم گوي سبقت را از استان‌هاي ديگر بربايم كه اين مهم با تلاش‌هاي بی وقفه و شبانه روزی همکاران در مخابرات قزوین به دست آمده است. وی افزود: در زمينه توسعه در بخش مخابرات همواره تلاش کرده‌ایم تا بتوانيم پاسخگوي نيازها و خواسته‌هاي مردم و مسوولان استان باشیم و به همین دلیل اکنون در بسياري از شاخص‌هاي مخابراتي در سطح كشور جايگاه مطلوب و شايسته‌اي داریم.وي در ادامه با بيان اينكه استان قزوين در حوزه مركزي ايران واقع شده كه به دليل موقعيت جغرافيايي خاص به مثابه پل ارتباطي پايتخت با استان‌هاي شمال، غرب و شمالغرب كشور عمل کرده گفت: از اين حيث داراي اهميت ويژه اي است و از طرفي وجود شهرك‌هاي صنعتي متعدد و همچنين دشت‌هاي حاصل‌خيز استان را به دو قطب صنعتي وكشاورزي تبديل كرده است. پورشاکر افزود: در حال حاضر تعداد مراكز ديتای استان 168 مركز است که اکنون با توسعه انجام شده تعداد پورت‌هاي منصوبه ADSL مخابرات به 70 هزار و 744 پورت رسيده است. مدیرعامل شرکت مخابرات قزوین بیان کرد: هم اکنون تعداد مشتركان اینترنت پرسرعت استان با واگذاری هشت هزار و 151 پورت در سال جاری به 52 هزار و 142 مشترک رسیده است.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر