در حال خواندن
جریمه ۹۰ میلیون دلاری اپراتور متخلف آمریکایی قطعی شد
0

جریمه ۹۰ میلیون دلاری اپراتور متخلف آمریکایی قطعی شد

نویسنده:  عبداله افتاده1393-09-29

اپراتور آمریکایی تی – موبایل به علت دریافت مبالغی اضافه از مشترکانش بابت ارائه خدمات ناخواسته به آنان به پرداخت قطعی ۹۰ میلیون دلار جریمه محکوم شد.
نود آی سی تی -این اپراتور بابت ارائه خدمات مختلفی به کاربرانش از طریق سرویس‌های پیامکی محکوم شده است. از جمله این خدمات می توان به طالع بینی اشاره کرد. در حالی که کاربران خواستار ارائه این خدمات نبوده‌اند، بابت ارائه اجباری آنها ماهانه مجبور به پرداخت مبالغی شده اند. تی – موبایل سومین اپراتور آمریکایی است که بعد از AT&T و Sprint مجبور به پرداخت چنین جریمه ای می شود. این دو اپراتور هم هر ماه بابت ارائه خدماتی مانند طالع بینی، نکات عاشقانه و اخبار چهره های مشهور 10 دلار از کاربران خود دریافت می کردند. تی – موبایل خود هنوز در این زمینه اظهارنظری نکرده است. کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا هشدار داده که در صورت تکرار تخلفات مشابه باز هم به طور جدی با این مساله برخورد خواهد کرد.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر