گوناگون
در حال خواندن
مشاور ایرانی گوگل عضو هیات مدیره توییتر شد
0

مشاور ایرانی گوگل عضو هیات مدیره توییتر شد

نویسنده:  عبداله افتاده۱۳۹۴-۰۷-۲۴

امید کردستانی از جمله مدیران گران قیمت گوگل است که با پیشنهاد مدیر عامل توییتر، به سمت هیات مدیره این شرکت رفت تا به قول خودش تجربه کار در سه شرکت بزرگ نت‌اسکیپ، گوگل و حالا توییتر را داشته باشد.
نود فناوری – شرکت توییتر رسما “امید کردستانی” که سابقا به عنوان مدیر اجرایی گوگل و مشاور آلفابت (هلدینگ گوگل) و از آن به عنوان گران‌ترین مدیر گوگل یاد می‌شد را به عنوان عضو هیات مدیره برگزید.

کردستانی که اکنون 53 سال دارد از 1999 وارد گوگل شد و بعد از 10 سال فعالیت در این شرکت، مجددا سال گذشته به عنوان مشاور ارشد برای ایجاد هلدینگ گوگل با عنوان آلفابت به این شرکت پیوست.

وی پیش از این در شرکت‌های HP، نت‌اسکیپ، اسپوتیفای و ودافون هم ایفای نقش کرده است.

در حالیکه توییتر روز گذشته اعلام کرده بود بالغ بر هشت درصد نیروی کاری خود را تعدیل می‌کند، اکنون این خبر را به صورت رسمی منتشر کرده است.

جک دورسی -مدیر سابق توییتر بود که اکنون یک هفته‌ای می‌شود به سمت خود بازگشته ست. وی در ارتباط با انتخاب کردستانی گفت: کردستانی از جمله مدیران سطح بالایی است که می‌تواند در اولین اقدام برای بهبودی وضعیت هیات مدیره اقدام کند.

وی عنوان کرد: کردستانی خود را ثابت کرده و می‌دانم که به من و مدیریتی که در این مجموعه خواهم داشت، کمک می‌کند تا بهترین‌ها در توییتر دور هم جمع شوند.

امید کردستانی هم در توییتر خود نوشته است که فرصت کار در یک شرکتی مانند توییتر که مدام در حال تغییر است، ممکن است هر روز پیش نیاید. من شانس داشته‌ام تا در سه شرکت عظیم نت‌اسکیپ، گوگل و حالا توییتر باشم.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر