ارتباطات
در حال خواندن
اسپانسرهای غیر تخصصی در همایش وزارت ارتباطات
0

اسپانسرهای غیر تخصصی در همایش وزارت ارتباطات

نویسنده:  عبداله افتاده۱۳۹۵-۰۳-۰۸

همایش سراسری روابط عمومی های وزارت ارتباطات با رایحه ای متفاوت در سالن شهید قندی با حضور اسپانسرهایی از محصولات خودکار، عطر و چرم برگزار شد.
نود فناوری – همایش سراسری روابط عمومی های وزارت ارتباطات و سازمان ها و شرکت های تابعه این مجموعه صبح امروز در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات برگزار شد.مسئولیت برگزاری این همایش با شعار روابط عمومی، افکار عمومی و فضای مجازی با دانشکده پست و مخابرات مجموعه وزارت ارتباطات است که در نهایت تعجب از حضور اسپانسرهایی خارج از حوزه فناوری اطلاعات برای این مراسم استفاده شده است.در سالن ورودی همایش اسامی برندهایی از تبلیغات، خودکار، عطر و ادکلن و چرم به چشم می خورد به گونه ای که اولین غرفه از در ورودی بعد از پذیرش برند هلنسا، بعد از آن خودکار کنکو، آنی یاب و آریا چرم قرار دارد.در حالی که استقبال خوبی از غرفه های مستقر در سالن صورت گرفته اما این برای اولین بار است که وزارت ارتباطات از حضور اسپانسرهایی این گونه بهره برده است.در این مراسم قرار است دبیر شورای اطلاع رسانی دولت، حجت الاسلام والمسلمین عاملی عضو شورای عالی فضای مجازی و محمود واعظی وزیر ارتباطات سخنرانی کنند. این مراسم تا عصر امروز در وزارت ارتباطات دایر خواهد بود.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر