گوناگون
در حال خواندن
آموزش ترفندهای واتس اپ
0

آموزش ترفندهای واتس اپ

نویسنده:  عبداله افتاده۱۳۹۵-۰۴-۲۲

استفاده از قابلیت های پیام رسان های موبایلی یکی از موضوعات قابل توجه کاربران این نوع از اپلکیشن هاست چرا که آنها با استفاده از آنها زمان کمتری را در اینترنت صرف می کنند. در ادامه مطلب برای یادگیری قابلیت های و ترفندهای نهفته در اپلیکیشن واتس اپ با ما همراه شوید.
نود فناوری – بولد، ایتالیک و خط دار کردن پیام ها، غیرفعال کردن تیک آبی پس از خواندن پیام، ذخیره تاریخچه پیام ها و تغییر کاغذ دیواری از قابلیت هایی اضافه شده به واتس اپ است.واتس اپ از زمان راه اندازی خود تغییرات زیادی را پشت سر گذاشت، اما پس از اینکه در سال ۲۰۱۴ توسط فیس بوک خریداری شد، به کلی دگرگون شد. توسعه دهندگان وعده دادند که پیام صوتی را به واتس اپ می آورند و به عهد خود وفا کردند، اما پس از آن ویژگی های دیگری نیز به این پیام رسان افزودند. وب سایت نوروگجت به چند مورد از این قابلیت ها اشاره کرده است.بولد، ایتالیک و خط دار کردن پیام هاقالب بندی متن یکی از جدیدترین قابلیت هایی است که به این اپلیکیشن افزوده شده است و به کاربران این امکان را می دهد که با قرار دادن پیام خود در دو ستاره (*) پیام خود را بولد کنند، همچنین با قرار گرفتن پیام در دو علامت (_) متن ایتالیک شده و با قرار گرفتن در بین دو (˜) متن خط دار می شود.غیرفعال کردن تیک آبیوجود تیک آبی در پیام ها مخاطبان شما را آگاه می کنند که پیامشان را خوانده اید. بنابراین اگر می خواهید پیام آنها را بخوانید بدون اینکه بدانند، اپلیکیشن واتس اپ را باز کنید، به بخش (account) و سپس (privacy) بروید و گزینهread receipts را لغو کنید. البته با غیرفعال کردن این گزینه، اگر پیامی برای دوستان خود بفرستید هم از خوانده شدن یا نشدن آن آگاه نخواهید شد.ذخیره تاریخچه پیام ها شما می توانید با رفتن  به بخش تنظیمات (settings) و سپس بخش پیام ها (chats) انتخاب گزینه گرفتن نسخه پشتیبان از پیام ها (chat backup)، پیام های خود را نگه داری کنید. می توانید انتخاب کنید که تایخچه پیام های شما به صورت هفتگی یا ماهیانه ذخیره شود و اینکه پیام ها شامل تصویر و یا ویدیو باشند هم مشکلی ایجاد نمی کند.تغییر کاغذ دیواریاگر به هر نحوی از کاغذدیواری واتس اپ خود خسته شدید می توانید آن را تغییر دهید و این بسیار آسان است. برای این کار کافی است به بخش تنظیمات و سپس پیام ها رفته و در بخش کاغذ دیواری (wallpaper) تصویر دیگری را انتخاب کنید.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر