بازی
در حال خواندن
بررسی بازی FIFA 17 از نگاه دوربین
0

بررسی بازی FIFA 17 از نگاه دوربین

نویسنده:  عبداله افتادهدی ۱۲, ۱۳۹۵

در این گزارش ویدئویی نگاهی به بازی FIFA 17 خواهیم پرداخت که در ادامه خواهید دید.

نود فناوری – آیا بخش ورزشی الکترونیک آرتز توانسته به وعده‌های خود در قبال FIFA 17 عمل کند؟

بالاخره یکی از موردانتظارترین بازی‌های امسال یعنی فیفا 17 عرضه شد. از زمان معرفی این بازی در اوایل تابستان، EA Sports، ناشر بازی، مانور زیادی برروی ویژگی‌های جدید این بازی داده بود. در نسخه جدید فیفا، بخش ورزشی الکترونیک آرتز تصمیم گرفت تا موتور بازی را تغییر دهد. در نسخه‌های چند سال اخیر بازی، این استودیو برای ساخت بازی فیفا، از موتور ایگنایت استفاده می‌کرد و امسال تصمیم گرفت که از موتوری که در بازی‌هایی مانند Battlefield، Battlefront و Mass Effect: Andromeda استفاده می‌کرد یعنی فراست‌بایت استفاده کند.

یکی دیگر از تغییراتی که امسال در نسخه FIFA 17 شاهد آن هستیم، اضافه شدن بخش جدیدی به نام The Journey است. این بخش، در حقیقت بخش داستانی بازی است و شما در نقش الکس هانتر، یک جوان فوتبالیست قرار می‌گیرید که قصد دارد آینده خود را در ورزش فوتبال رقم بزند. شما در این بخش توانایی انتخاب دیالوگ را دارید و می‌توانید تیمی را که در آن بازی می‌کنید، انتخاب کنید.

فیفا 17، در بخش‌های دیگر نیز پیشرفت‌هایی را داشته است. به طور مثال بخش کریر مود، اکنون دارای اهداف کوتاه مدت و بلند مدتی شده است و شما برای اینکه بتوانید شغل خود را حفظ کنید، باید به اهداف دست پیدا کنید. در بخش محبوب Ultimate Team هم، FUT Champions و Squad Building Challenges اضافه شده تا طرفداران هرچه بیشتر به تجربه این بخش ترغیب شوند.

آیا این اقدامات الکترونیک آرتز باعث شده که فیفا 17 کماکان یک بازی جذاب باشد و آیا این تغییرات به قدری هستند که خرید نسخه جدید فیفا را توجیه کنند؟ با ما و بررسی ویدیویی FIFA 17 همراه باشید:

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
50%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
50%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر