ارتباطات
در حال خواندن
شرکت مخابرات ایران، شرکت برتر گروه ارتباطات و مخابرات شد
0

شرکت مخابرات ایران، شرکت برتر گروه ارتباطات و مخابرات شد

نویسنده:  عبداله افتادهبهمن ۱۳, ۱۳۹۵

سازمان مدیریت صنعتی در سال 1393 برای هفدهمین سال پیاپی ، 500 شرکت برتر ایران را معرفی کرد که در این رتبه بندی ، شرکت مخابرات ایران توانست در گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات رتبه نخست را به دست آورد..

همایش معرفی شرکت های برتر ایران با حضور مدیران 500 شرکت دولتی ، خصوصی و عمومی ، مدیران وزارت صنعت و معدن و تجارت و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار و طی آن 500 شرکت برتر ایران در پنج گروه صد تایی و در بخش های مختلف معرفی شدند.

براساس این گزارش ، شرکت مخابرات ایران رتبه ششم در بالاترین ارزش افزوده ، رتبه چهارم در بالاترین ارزش بازار ، رتبه چهارم در اشتغال زایی و رتبه پانزدهم در فروش را کسب و به این ترتیب بالاترین امتیاز در گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات را از آن خود کرد.

در این رتبه بندی گروههای صنعتی به 29 گروه تقسیم و در هر گروه یک شرکت به عنوان شرکت برتر معرفی شده است. لیکن در رتبه بندی بالاترین فروش ، بیشترین صعود ، بالاترین سهم بازار ، بیشترین رشد فروش ، بیشترین دارایی ، بالاترین اشتغال زایی ، بیشترین صادرات و بیشترین بازدهی فروش ، 500 شرکت برتر ایران در قالب پنج دسته 100 تایی بدون در نظر گرفتن گروه ارزیابی شده اند.

براساس این رتبه بندی ، علاوه بر شرکت مخابرات ایران ، شرکت ارتباطات سیار به عنوان تنها شرکت گروه ارتباطات و مخابرات در بخش ارزش افزوده حائز رتبه برتر شد.

سازمان مدیریت صنعتی به عنوان متولی بررسی و تعیین یکصد شرکت برتر ایران ، بر اساس اطلاعات سال مالی 1392 ، شرکت مخابرات ایران را در رتبه پانزدهم قرار داد.

گفتنی ست ، شرکت مخابرات ایران در سال گذشته نیز ، با کسب 5 مقام برتر ، در کل شاخص های سازمان مدیریت صنعتی ، به عنوان شرکت برتردرمیان 500 شرکت برتر ایرانی شناخته شد. این در حالی ست که این شرکت در حوزه اشتغال زایی از رتبه پنجم در سال 1392 به رتبه چهارم در سال 1393 ، ارتقاء یافته است .

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.