بانکداری الکترونیکی
در حال خواندن
امکان پرداخت بدون کارت و دستگاه کارتخوان فراهم شد
0

امکان پرداخت بدون کارت و دستگاه کارتخوان فراهم شد

نویسنده:  عبداله افتادهاسفند ۲۴, ۱۳۹۵

طرح «تله پرداز» با هدف اجرای مأموریت های بانک کشاورزی در امور مشتریان به ویژه ارایه خدمات نوین بانکی، در این بانک راه اندازی شد.

به گزارش نود فناوری از روابط عمومی بانک کشاورزی، در این طرح خریدار بدون نیاز به دستگاه کارتخوان و کارت بانکی می‌تواند هزینه صورت حساب خود را با استفاده از اپلیکیشن «آپ» با سرعت و سهولت به فروشنده (پذیرنده) پرداخت کند.

بر اساس این گزارش،تله پرداز با مشارکت شرکت‌های آسان پرداخت در این بانک اجرایی شده است و برای کسب و کارهایی که سرویس ارسال کالا (پرداخت در محل) یا ارائه خدمت دارند یا مراکز خریدی که پرداخت مبلغ را بدون مراجعه به صندوق یا پرداخت بدون کارت در صندوق به مشتریان خود ارائه می‌دهند مناسب و کاربردی است.

این گزارش می‌افزاید،امکان انجام تراکنش از راه دور با تلفن همراه از مهم‌ترین مزیت‌های این روش پرداخت است که علاوه بر جلوگیری از افشای رمز کارت مشتریان، به عنوان خدمتی متمایز موجب حفظ امنیت حساب و اطلاعات محرمانه کارت مشتریان خواهد شد. امکان پرداخت غیر حضوری، پرداخت هزینه صورتحساب بدون استفاده از کارت بانکی با سرعت و سهولت،پرداخت سریع فقط با وارد کردن رمز دوم (Cvv2)،ارسال پیامک برای خریدار و فروشنده پس از انجام تراکنش،امکان پرداخت تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال در روز با هرکارت عضو شبکه شتاب و مدیریت خریدها و تراکنش‌ها از طریق اپلیکیشن از دیگر مزیت‌ها و قابلیت‌های این طرح به شمار می‌آید.

شایان ذکر است متقاضیان استفاده از این خدمت می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی آسان پرداخت مراجعه و نسبت به دریافت و نصب اپلیکیشن آپ اقدام و از مزایای آن بهره مند شود.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر