در حال خواندن
فرهنگ سازی غیر مستقیم پرداخت الکترونیک سداد برای نوجوانان
0

فرهنگ سازی غیر مستقیم پرداخت الکترونیک سداد برای نوجوانان

نویسنده:  عبداله افتاده1395-12-22

روز گذشته با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه نقاشی شهر سبز در سازمان محیط زیست کشور برگزار شد.

نود فناوری – شرکت پرداخت الکترونیک سداد در راستای عمل به مسوولیت‌های اجتماعی خود در حوزه محیط زیست به مناسبت شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست با همکاری استانداری تهران، اداره کل حفاظت از محیط زیست استان تهران و اداره کل آموزش و پرورش استان تهران مسابقه نقاشی شهر سبز را برگزار کرد.

محمد مهدی صادق مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد در این مراسم گفت: خوشحالم که پرداخت الکترونیک سداد توانست در حوزه حفظ محیط زیست و فرهنگ‌سازی در این حوزه نقشی ایفا کند و امیدواریم با این ابتکار بتوانیم با کمک شما آینده‌سازان شاهد تاثیرات این حرکت و حرکت‌های مشابه در جامعه باشیم.

در حال حاضر بسیاری از کشورهای توسعه یافته با کمک فناوری‌های نوین در حوزه‌های مختلف توانسته‌‌اند هزینه‌های زیست محیطی خود را به شکل چشم گیری کاهش دهند.

به نظر می‌رسد شرکت پرداخت الکترونیک سداد نیز با رونمایی از اپلیکیشن ایوا که کاربری جوان پسندی دارد با درک این اهمیت که مبادلات مالی یکی از مهمترین امور روزمره خانوارهای ایرانی به شمار می‌رود، با نگاهی بلند مدت به این موضوع، در تلاش است که فرهنگ استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی را از سنین ابتدایی به آینده سازان کشور به صورت غیر مستقیم آموزش دهد.

امید است سایر شرکت‌های فعال در کشور نیز همچون سداد با نگاه بلند مدت نه مقطعی نسبت به فرهنگ‌سازی استفاده از ابزارهای الکترونیکی برنامه‌ریزی کنند، چرا که تجربه کشورهای توسعه یافته نشان می‌دهد آنها از سنین بسیار پایین به صورت هدفمند در این حوزه‌ها برنامه‌ریزی کرده‌اند.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر