بانکداری الکترونیکی
در حال خواندن
مدیر IT بانک امکانات نسخه جدید پیام‌رسان ملت را تشریح کرد
0

مدیر IT بانک امکانات نسخه جدید پیام‌رسان ملت را تشریح کرد

نویسنده:  عبداله افتادهتیر ۱۹, ۱۳۹۶

مدیر امور فناوری اطلاعات بانک ملت از ارائه نسخه جدید نرم‌افزار «پیام رسان ملت» با قابلیت‌های تگ گذاری، پی نوشت و کامنت گذاری خبر داد و افزود: بهبود ارتباط شبکه‌ای و رفع باگ‌های ارسال پیام در این نسخه انجام شده است و تأخیر در ارسال پیام خدمات بانکی در این نسخه حل خواهد شد.

نود فناوری – بانک ملت چندی پیش جهت تکمیل سبد محصولات اطلاع رسانی خود «سامانه پیام رسان ملت» را رونمایی کرد.

با استفاده از این سامانه مشتریان با در اختیار داشتن گوشی، تبلت و ساعت‌های هوشمند مجهز به سیستم‌های عامل اندروید و iOS، می‌توانند تمامی اطلاعات خدمات بانکی، هشدار و آگاهی رسانی‌ها را در قالب متن‌های ارسالی از بستر اینترنت بدون وابستگی به پیامک یا ایمیل دریافت نمایند.

به طوری که متون ارسالی محدودیت‌های موجود در بستر پیامک را ندارند، همچنین روال ارسال تصویر، صوت و فیلم در حد محدود برای مشتری توسط بانک برقرار می‌شود.

مرتضی ترک تبریزی، مدیر امور فناوری اطلاعات بانک ملت در خصوص نحوه تعامل این پیام رسان به خبرنگار سرمدنیوز گفت: «این پیام‌رسان امکان تعامل دو طرفه را به مشتریان و بانک می‌دهد و در حال حاضر این تعامل بصورت نا محسوس می‌باشد. مشتریان قادرند با برچسب گذاری‌، حذف و فعال‌سازی خدمات پیامک از روی اپلیکشن با سامانه متمرکز ارتباط برقرار نمایند. در آینده با ارائه پنل نظرسنجی، دریافت نقطه نظرات و رأی‌گیری این ارتباطات دوطرفه گسترده‌تر خواهد شد.»

او در ادامه در پاسخ به پرسشی در خصوص کارمزد خدمات پیام‌رسان ملت گفت: «در حال حاضر با مجوز مدیریت بانک ملت، خدمات پیام رسان ملت بر روی تمامی حساب‌های مشتریان رایگان می‌باشد ولی بر اساس سیاست‌گذاری بخش کسب و کار بانک، در آینده مقرر است کارمزدی بابت فعال‌سازی یک‌ساله پیام‌رسان ملت برای مشتریان اخذ گردد.»

تبریزی از ورود بانک ملت به بانکداری اجتماعی با ارائه این خدمت جدید گفت: «این خدمت به عنوان یکی از خدمات منحصر بفرد و تعاملی با مشتریان تعریف گردیده است. با ارائه این خدمت مشتریان قادرند بر روی بستر اینترنت نسبت به مدیریت حساب‌های خود در هر لحظه اقدام نمایند. دسته‌بندی پیام‌های دریافتی مشتریان، تگ‌گذاری بر روی پیام‌ها می‌تواند به عنوان نقطه عطفی در بانکداری اجتماعی باشد.»

به گفته تبریزی، شبکه دوستان نیز از دیگر خدمات در دست اقدام بانک ملت در راستای بانکداری اجتماعی است.

در حال حاضر، این نسخه از نرم‌افزار پیام‌رسان ملت برای اندروید در دسترس است.

مشتریان باید برای دریافت خدمات پیام‌رسان به شعب بانک ملت مراجعه نموده و فرم درخواست خدمات پیام‌رسان را پر کنند.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر