فناوری
در حال خواندن
با شبکه اجتماعی Polygram چهره خود را به اموجی تبدیل کنید
0

با شبکه اجتماعی Polygram چهره خود را به اموجی تبدیل کنید

نویسنده:  مهدی مقدم۱۳۹۶-۰۶-۰۴

ند روزی هست که یک شبکه اجتماعی جدید به دنیای اپلیکیشن ها قدم گذاشته که در آن قابلیت های جالب و خلاقانه ای را مشاهده می کنید. Polygram که امروز برای پلتفرم iOS منتشر شده، ویژگی منحصر به فردی دارد و آن هم چیزی نیست جز تشخیص حالات چهره افراد. پولیگرام می تواند حالتی که به چهره تان می دهید را از طریق دوربین موبایل تشخیص داده و اموجی معادل آن را پیدا کند.

حالا همین اموجی به طرف گفتگوی شما فرستاده می شود. بر عکس این حالت هم ممکن است. یعنی وقتی در پولیگرام پستی ارسال می کنید، به غیر از تماشای تعداد لایک ها و اموجی های دریافت شده توسط مخاطبین خود می توانید از حالت چهره شان در اولین برخورد با پستی که فرستاده اید هم با خبر شوید.

پولیگرام به غیر از تبدیل حالت چهره افراد به اموجی که آن را به کمک شبکه های عصبی انجام می دهد، قابلیت های دیگری مثل نمایش موقعیت جغرافیایی بازدیدکنندگان از پست ها و اشتراک اموجی های متحرک در دیگر شبکه های اجتماعی را هم ارائه می کند.

به غیر از این یک سری فیلتر ویدیویی زنده هم در اپلیکیشن ارائه شده که به گفته تیم پولیگرام توسط جراحان پلاستیک مجرب طراحی شده اند، و می توانند چهره شما را جذاب تر کنند.

برای محافظت از حریم خصوصی افراد پولیگرام مکانیزمی در اپلیکیشن تعبیه کرده تا کاربران برای آنکه عکس ها را ببینند، مجبور باشند که با انگشت لایه ماتی را از روی آن ها کنار بزنند. چند ثانیه بعد از کنار زدن این لایه، عکس دوباره مات می شود تا بدین شکل از ثبت اسکرین شات های ناخواسته جلوگیری به عمل آید.

در حالی که اکثر شبکه های اجتماعی نو ظهور برای مطرح شدن کار بسیار سختی دارند، به نظر می رسد که قابلیت های پولیگرام به قدر کافی خوب و جذاب هستند تا بتوانند آن را به اپلیکیشن متمایزی در میان رقبا تبدیل کنند. نسخه iOS پولیگرام را می توانید همین حالا از اپ استور دانلود کنید.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
مهدی مقدم

ارسال یک نظر