بازی
در حال خواندن
آیا فیفا دیگر سالانه عرضه نخواهد شد
0

آیا فیفا دیگر سالانه عرضه نخواهد شد

نویسنده:  مهدی مقدم۱۳۹۶-۰۸-۱۹

نود فناوری-اگر از طرفداران بازی های ورزشی باشید حتماْ‌ از انتشار نسخه جدید این بازی ها به صورت سالانه در انتهای تابستان هر سال، مطلع خواهید بود. بسیاری از این بازی های سالانه، تغییرات چندانی با قسمت قبلی خود نداشته و همیشه، ارزش خرید ندارند.

حال اگر شما قصد استفاده از همان نسخه فعلی بازی ورزشی خود را داشته باشید، چه انتخابی خواهید داشت؟ به نظر می سد که به زودی، یک گزینه مناسب برای این حالت وجود داشته باشد.

اندرو ویلسون، مدیر ارشد الکترونیک آرتز به تازگی طی مصاحبه ای اعلام کرده که احتمال دارد تا عرضه سالانه بازی های ورزشی این کمپانی، با عرضه آپدیت برای نسخه فعلی بازی ها، لغو شود.

به این صورت که شما می توانید تا به جای خرید آخرین نسخه از سری فیفا یا Madden، با پرداخت هزینه ای و دانلود کردن محتوایی خاص، بازی خود را به آخرین نسخه بروز کنید.

 

ویلسون، جذب مخاطبان به سمت دانلود محتواهای اینترنتی را دلیل این کار می داند. وقتی فروش بازی ها از دیسک های پلاستیکی به سمت فروشگاه های مجازی هدایت می شود، رخ دادن این موضوع، اتفاق عجیبی نخواهد بود.

قطعاً الکترونیک آرتز در صورت عرضه این بازی ها به صورت تمام آنلاین، با چالش های خاصی روبرو خواهد شد اما در مجموع، استفاده از این روش، راه حلی منطقی محسوب می شود.

تهیه اشتراک ها، همیشه راه مطمئن تری نسبت به فروش نرم افزار برای بدست آوردن پول مشتریان برای مدت طولانی محسوب می شود. الکترونیک آرتز دیگر مجبور نیست که تعداد زیادی نسخه فیزیکی ارسال کند و ممکن است حتی برای دیدن تغییرات جدید در عنوانی مانند فیفا، دیگر نیاز به صبر کردن برای مدت طولانی نداشته باشید.

نظر شما چیست؟ تا چه حدی با پیاده سازی این روش موافق هستید؟

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
مهدی مقدم

ارسال یک نظر