فناوری
در حال خواندن
برترین ساعت هوشمند بازار کدامند
0

برترین ساعت هوشمند بازار کدامند

نویسنده:  مهدی مقدمآبان ۲۵, ۱۳۹۶

نود فناوری-سامسونگ یکی از بهترین سازندگان ساعت های هوشمند به حساب می آید اما گویا آنطور که انتظار می رود، ساعت هایش فروش خوبی ندارند. به گفته تحلیلگری از سازمان Canalys، در سه ماهه سوم امسال سامسونگ به ازای هر ۲۳ تلفن همراهی که به بازار عرضه کرده، یک ساعت هوشمند نیز فروخته و از رقبای قدرتمندش یعنی اپل، شیائومی، فیت بیت و هوآوی عقب افتاده است.

اپل به ازای هر ۷ آیفون، یک اپل واچ می فروشد در حالی که این رقم برای هوآوی ۱۴ به ۱ است. سامسونگ فعلا ۵ درصد از کل بازار اسمارت واچ ها را در اختیار دارد و موفق شده تا ۵۰۰ هزار واحد Gear S3 به فروش برساند. به نظر می رسد فروش Gear Sport در این گزارش لحاظ نشده است که البته با توجه به محدودیت در عرضه، احتمالا تفاوت خاصی در آمار ایجاد نمی کند.

 

به گفته Canalys، اپل واچ ۳ با قابلیت های مخابراتی خود یکی از دلایل پیشرفت اساسی اپل به حساب می آید و تاثیر بسیاری در پیشروی آن ها داشته است.

رسیدن به شیائومی و فیت بیت نیز به نظر امری در حال حاضر غیر ممکن به نظر می رسد مگر آنکه سامسونگ بتواند دستبندهای سلامتی و به طور کل محصولاتی به شدت ارزان قیمت روانه بازار کند تا با محصولات این دو شرکت توان رقابت داشته باشد.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
100%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
مهدی مقدم

ارسال یک نظر