در حال خواندن
به روزرسانی جدید گلکسی اس ۸ قابلیت شارژ سریع را از کار می اندازد
0

به روزرسانی جدید گلکسی اس ۸ قابلیت شارژ سریع را از کار می اندازد

نویسنده:  مهدی مقدم1396-09-10

نود فناوری-به نظر می رسد که به روزرسانی اخیر موبایل های گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس، سبب بروز اختلال در کارکرد برخی از دیوایس های این خانواده شده است. مشکل ظاهراً از به روزرسانی نرم افزاری ماه گذشته نشئت می گیرد که پچ امنیتی اکتبر اندروید را نیز شامل می شد و قابلیت شارژ سریع را روی برخی از دیوایس های اس ۸ از کار انداخته است.

همانطور که می توان انتظار داشت، کاربرانی که تحت تاثیر این مشکل قرار گرفته اند در حال مطرح کردن آن در سراسر اینترنت هستند. تا به این لحظه، کاربران شبکه اجتماعی توییتر و نیز فروم رسمی سامسونگ دست به کار شده اند و در حال بیان مشکلات به وجود آمده هستند.

کاربران می گویند که دیوایس هایشان حالا به ۵ الی ۶ ساعت زمان نیاز دارند تا کاملاً شارژ شوند. از طرف دیگر، یکی از کاربران می گوید که تنظیمات مربوط به شارژ سریع را در موبایل خود بررسی کرده و متوجه شده که علی رغم فعال بودن آن، دستگاه به صورت سریع شارژ نمی شود.

در نهایت گفتنی است که شارژ معمولی کماکان به درستی کار می کند اما طبیعی است که مردم از مدت زمان شش ساعته شارژ دستگاه خود ناامید باشند. خوشبختانه این مشکل، آنقدرها فراگیر نیست و انتظار می رود که سامسونگ هرچه زودتر آن را برطرف کند. تا به این لحظه سامسونگ نسبت به بروز باگ در موبایل خود ابراز آگاهی نکرده اما در صورت انتشار اخبار تکمیلی، آنها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

درباره نویسنده
مهدی مقدم

ارسال یک نظر