فناوری
در حال خواندن
بیت‌کوین از مرز ۱۴ هزار دلار گذشت
0

بیت‌کوین از مرز ۱۴ هزار دلار گذشت

نویسنده:  مهدی مقدمآذر ۱۶, ۱۳۹۶

نود فناوری-ساعاتی پیش ارزش بیت‌کوین از مرز ۱۴ هزار دلار عبور کرد. صبح دیروز ارزش پول رمزنگاری شده از مرز ۱۲ هزار دلار عبور کرد؛ اما دیری نپایید که بیت‌کوین رکوردهای جدیدی به نام خود ثبت کرد. ارزش بیت‌کوین در حالی افزایش پیدا کرده است که سایر ارزهای رمزنگاری شده نظیر اتریم، بیت‌کوین کش و بیت‌کوین گلد در ۲۴ ساعت اخیر با کاهش ارزش روبه‌رو شده‌اند. مجموعه مقالات بیت‌کوین قسمت اول: بیت کوین زیر ذره بین؛ پول رمزنگاری شده چرا و چگونه متولد شد؟ قسمت دوم: بیت کوین زیر ذره بین؛ بررسی ساختار فنی و امنیت بیت کوین قسمت سوم: نقاب ساتوشی ناکاموتو بر چهره چه کسی است؟ قسمت چهارم: بلاک‌چین و کاربرد آن در حوزه‌های مختلف

ارزش بیت‌کوین در حالی از مرز ۱۴ هزار دلار عبور کرد که بهای آن در اولین روز سال میلادی جاری از مرز ۱۰۰۰ دلار عبور کرده بود. با وجود افزایش خارق‌العاده‌ی ارزش بیت‌کوین طی نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۷، شماری از تحلیل‌گران وال استریت این افزایش قیمت را یک حباب خوانده و اعلام کرده‌اند که دیر یا زود این افزایش غیر منطقی به پایان خواهد رسید و سقوط ارزش بیت‌کوین را شاهد خواهیم بود.

افزایش ارزش بیت‌کوین باعث شده است توجهات به پول رمزنگاری شده افزایش پیدا کند و بسیاری از افراد حتی در کشورمان به سراغ سرمایه‌گذاری روی پول رمزنگاری شده بروند.در زمان نگارش این مطلب ارزش بیت‌کوین نزدیک به ۱۴,۱۳۳ دلار است. باید دید که آیا پول رمزنگاری شده دوباره با افزایش همراه خواهد شد یا خیر.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
مهدی مقدم

ارسال یک نظر