فناوری
در حال خواندن
برای دومین بار باتری معیوب یک آیفون در اپل استور منفجر شد
0

برای دومین بار باتری معیوب یک آیفون در اپل استور منفجر شد

نویسنده:  مهدی مقدمدی ۲۱, ۱۳۹۶

نود فناوری-برای دومین بار در چند روز گذشته، باتری معیوب یک آیفون در اپل استور منفجر شده است. روز گذشته، کارمندان اپل استور والنسیا مشغول تعویض باتری یک آیفون بودند که ناگهان باتری به آتش کشیده شد و دودی غلیظ، فروشگاه را در بر گرفت.

کارمندان اپل استور والنسیا البته واکنشی سریع به این حادثه نشان دادند و ضمن خاموش کردن آتش، پنجره ها را باز کردند تا دود خارج شود. بنابراین گرچه آتش نشانان و پلیس در صحنه حاضر شدند، اما نیازی به حضور آنها نبود. از طرف دیگر، انفجار باتری خوشبختانه به هیچکس آسیبی نزده است.

اگر اخبار را دنبال کرده باشید، دو روز پیش هم یکی از کارمندان اپل استور زوریخ هم به خاطر آتش گرفتن باتری در حال تعویض، دچار سوختگی ناچیزی شد و در مجموع، تیم های پزشکی به مداوای سرپایی ۷ نفر پس از این حادثه پرداختند.

اپل اخیراً اعتراف کرد که سرعت پردازنده آیفون ۶ و مدل های دیگر را کاهش می دهد تا از خاموش شدن زودهنگام موبایل هایی که به باتری های قدیمی متکی هستند جلوگیری نماید. در نتیجه این موضوع، اپل اعلام کرد که قیمت تعویض باتری برخی مدل های آیفون را از ۷۹ دلار به ۲۹ دلار کاهش می دهد و به تبع آن، حالا بسیاری از کاربران به استورهای اپل هجوم می برند تا باتری دیوایس خود را تغییر دهند.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
مهدی مقدم

ارسال یک نظر