بانکداری الکترونیکی
در حال خواندن
براساس ارزیابی ۱۰۰ شرکت برتر ایران: هلدینگ بهسازان فردا به عنوان شرکت پیشرو معرفی شد
0

براساس ارزیابی ۱۰۰ شرکت برتر ایران: هلدینگ بهسازان فردا به عنوان شرکت پیشرو معرفی شد

نویسنده:  عبداله افتادهبهمن ۲۹, ۱۳۹۶

نود فناوری – روز یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۶ در مراسمی که با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت و معدن و تجارت و جمع کثیری از فعالان صنعت، تولید، خدمات و تجارت در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد، در بیستمین رتبه‌بندی ۱۰۰ شرکت برتر ایران، گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا به عنوان یکی از ۱۰ شرکت پیشرو ایران معرفی شد و همزمان رتبه ۷۰ برترین شرکت ایران را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ بهسازان فردا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌؛  پس از بررسی‌های رتبه‌بندی IMI-100 که هر ساله توسط سازمان مدیریت صنعتی در خصوص شرکت‌های برتر کشور انجام می‌شود، هلدینگ بهسازان فردا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ توانست از نظر میزان فروش/ درآمد رتبه۷۰ در میان یکصد شرکت برتر کشور را کسب کند.

همچنین براساس نتایج رتبه‌بندی بیستمین دوره همایش معرفی شرکت‌های برتر ایران (IMI-100) هلدینگ بهسازان فردا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بین ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور، رتبه دوم گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته را از آن خود کرد.

در این ارزیابی شرکت‌های برتر بر اساس شاخص‌هایی همچون”بالاترین رتبه فروش”، “بالاترین ارزش افزوده”، “بیشترین دارایی”، “بالاترین اشتغال‌زایی”، “بیشترین سودآوری”، “بالاترین ارزش بازار” معرفی شدند که در بخش رتبه‌بندی ۱۰۰ شرکت برتر “از نظر میزان فروش/ درآمد ” هلدینگ بهسازان فردا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با ۱۵ پله ارتقا نسبت به سال گذشته، رتبه ۷۰ یکصد شرکت برتر کشور را کسب کند.

همچنین شرکت‌‌ به پرداخت ملت وابسته به هلدینگ بهسازان فردا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با ۳۸ رتبه ارتقا رتبه ۱۶۳ برترین شرکت ایران را در لیست ۱۰۰ شرکت برتر دوم ایران را از آن خود کرد و درگروه یارانه و فعالیت‌های وابسته نیز رتبه هشتم این گروه را از آن خود کرد.

گفتنی است، همچنین شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی وابسته به هلدینگ بهسازان فردا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نیز درگروه یارانه و فعالیت‌های وابسته رتبه ۲۳ را در این ارزیابی از آن خود کرد.

بستمین دوره رتبه‌بندی یکصد شرکت برتر ایران (IMI-100) امروز (یک شنبه) در مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزار شد و نام یکصد شرکت برتر ایران اعلام و از مدیران شرکت‌های برگزیده تجلیل شد.

تغییر رتبه فروش شرکت‌های فهرست صد شرکت برتر ایران طی چهارسال اخیر، معیار اصلی در انتخاب شرکت‌های پیشرو محسوب می‌شود. پس از انتخاب شرکت‌های پیشرو براساس این معیار، شرکت‌ها همچنین براساس سه معیار وجود اطلاعات شرکت در رتبه‌بندی IMI-100 برای حداقل ۳ سال اخیر، منفی نبودن تغییر رتبه فروش شرکت در سال اخیر و زیان ده نبودن شرکت پالایش، و در نهایت به همگان معرفی شدند.

گفتنی است، سازمان مدیریت صنعتی ایران، به عنوان تنها متولی رسمی و معتبر ارزیابی صنایع کشور از سال ۱۳۷۷ اقدام به رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران کرده است و بیستمین‌ رتبه‌بندی صورت گرفته بر اساس عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ شرکت‌ها بوده است.

سازمان مدیریت صنعتی هدف از رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران را فراهم کردن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور، فضای روشن‌تری از کسب و کار اقتصادی کشور ارایـــه می‌دهد و به مدیران بنگاه‌های اقتصادی، سیاست‌گذاران و پژوهشگران، یاری می‎رساند تا شناخت و درک دقیق‌تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور بیابند.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
100%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر