در حال خواندن
هلدینگ بهسازان فردا اسپانسر ویژه لیگ IOT و سومین نمایشگاه و کنفرانس اینترنت اشیا شد
0

هلدینگ بهسازان فردا اسپانسر ویژه لیگ IOT و سومین نمایشگاه و کنفرانس اینترنت اشیا شد

نویسنده:  عبداله افتاده1396-11-24

نود فناوری – هلدینگ بهسازان فردا در جهت حمایت از کارآفرینان جوان اسپانسر ویژه استارتاپ های فعال در حوزه IOT که با حمایت مدیران اجرایی سومین نمایشگاه و کنفرانس اینترنت اشیا در قالب لیگ IOT در این رویداد حضور دارند، شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ بهسازان فردا، این مجموعه علاوه بر حمایت ویژه از این رویداد به دلیل نقش آفرینی که در اکو سیستم اینترنت اشیای ایران تاکنون داشته، تصمیم به ارایه توانمندی‌ها و تکمیل زنجیره ارزش خود در این رویداد دارد.

براساس این گزارش در روز دوم این همایش محمدهادی شالباف، معاون راهبری کسب‌وکار هلدینگ بهسازان فردا نیز در پنل شهر هوشمند و تبیین مدل صحیح توسعه شهر هوشمند و نقش محوری نظام مالی درآن و استراتژی بهسازان فردا در آینده برای توسعه کسب و کارهای فناورانه می پردازد.

همچنین مهندس مسعود خرقانی معاون فناوری اطلاعات، شرکت صنایع یاس ارغوانی در پنل بانکداری و بیمه و به بیان مفاهیم، استراتژی‌ها و مسائل بانکداری در اکوسیستم اینترنت اشیا و آینده فناوری و نقش آن در توسعه این اکوسیستم خواهد پرداخت.

طبق این گزارش، دکتر مسعود نارنجی، مدیر پروژه شرکت صنایع یاس ارغوانی در سخنرانی که در سالن اصلی این همایش انجام خواهد شد در خصوص نسل چهارم فناوری و اهمیت بانکداری در آن و تبیین مفهوم بانکداری اشیاء را توضیح می‌دهد.

گفتنی است، سومین نمایشگاه و کنفرانس تخصصی اینترنت اشیا IoTex2018  صبح امروز با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مدت دو روز ۲۴ و ۲۵ بهمن‌ماه در بوستان گفت‌وگو تهران آغاز به کار کرد.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر