فناوری
در حال خواندن
اپل هفتم فروردین ماه با محوریت آموزش برگزار خواهد کرد
0

اپل هفتم فروردین ماه با محوریت آموزش برگزار خواهد کرد

نویسنده:  مهدی مقدماسفند ۲۶, ۱۳۹۶

نود فناوری-اپل ساعاتی پیش اعلام کرد که مراسمی را روز ۲۷ مارس یا هفتم فروردین ماه با محوریت آموزش برگزار خواهد کرد. اپل اعلام کرده که در مراسم جدید از ایده‌های جدید خلاقانه‌ای برای دانش آموزان و معلمان صحبت خواهد کرد.

در دعوتنامه‌ی اپل نمی‌توان جزئیات زیادی را از آنچه که احتمال دارد در این کنفرانس شاهد رونمایی از آن باشیم، ببینیم. همانطور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید، در پایین لوگوی اپل عبارت “Let’s Take a Field Trip” را مشاهده می‌کنید که می‌توان رابطه‌ی آن با حوزه‌ی آموزش را ملموس خواند. شایعات پیشین منتشر شده نشان از این دارد که اپل روی محصولاتی نظیر مک‌بوک و آیپدهایی با قیمت پایین کار کرده است و احتمالا در مراسم ۷ فروردین شاهد رونمایی از این محصولات خواهیم بود. یکی از نکات جالب در مورد مراسم ۷ فروردین این است که اپل این کنفرانس را در مقر جدیدش برگزار نمی‌کند، بلکه مراسم ۲۷ مارس در یک دبیرستان که در شیکاگو واقع است، برگزار خواهد شد.

آخرین گزارش مینگ‌ چی کو نشان از این دارد که اپل نسل جدیدی از مک‌بوک ایر به زودی معرفی می‌شود. آخرین نسل از مک‌بوک ایر اپل جزو محصولاتی است که زمان زیادی از عرضه‌ی آن گذشته و از این‌رو انتظار می‌رود در آینده‌ی نزدیک شاهد رونمایی از نسل جدید این محصول باشیم. شنیده‌ها نشان از این دارد که نسل جدید مک‌بوک ایر اپل از وجود نمایشگری ۱۳.۳ اینچی رتینا با رزولوشن ۲٫۵۶۰ در ۱٫۶۰۰ پیکسل بهره خواهد برد. قیمت این محصول بین ۷۹۹ تا ۸۹۹ دلار خواهد بود.p

از دیگر محصولاتی که احتمالا طی این کنفرانس شاهد رونمایی از آن خواهیم بود، آیپد ۹.۷ اینچی ارزان قیمتی است که برچسب قیمت آن ۲۵۹ دلار خواهد بود. اپل سال‌ها است که در تلاش است تا آیپد‌های خود را به یکی از اصلی‌ترین ابزارهای مورد استفاده توسط دانش آموزان تبدیل کند.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
مهدی مقدم

ارسال یک نظر