در حال خواندن
جایزه ۳ میلیون دلاری همراه با استخدام برای هک گوشی!
0

جایزه ۳ میلیون دلاری همراه با استخدام برای هک گوشی!

نویسنده:  عبداله افتاده۱۳۹۷-۰۲-۰۸

نود فناوری – یک استارتاپ نوپا و تازه تاسیس در امارات متحده عربی اعلام کرده است به افرادی که بتوانند گوشی‌های اندرویدی و آیفون را هک کنند، مبلغ سه میلیون دلار پرداخت می‌کند.

به گزارش ایسنا به نقل از وب سایت arabianbusiness، شرکت کراود دیفنس (Crowdfense) بعنوان یک استارتاپ جدید و تازه تاسیس که دفتر اصلی آن در شهر دوبی، امارات متحده عربی مستقر شده است، به تازگی در بیانیه ای اعلام کرده که به هکر گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندروید و iOS، مبلغی معادل سه میلیون دلار اعطا می کند.

این شرکت با در نظر گرفتن سرمایه گذاری و بودجه های هنگفتی، به منظور جمع آوری هکرهای سفید و متخصصان امنیت سایبری زبده و ماهر از سراسر جهان که به طور قانونی و مجاز اقدام به هک دستگاه‌های الکترونیکی، رایانه ها و گوشی های هوشمند می کنند، تصمیم گرفته است این بیانیه را صادر و مبلغ سه میلیون دلار را پرداخت کند.

پرداخت این مبلغ تنها بخش کوچکی از سرمایه گذاری و بودجه های عظیمی است که کشور امارات متحده عربی به منظور افزایش امنیت سایبری و تقویت قوای امنیتی و اطلاعاتی خود اختصاص داده است.  بر اساس گزارش های منتشر شده، امارات متحده عربی ۱۰ میلیون دلار بودجه اختصاصی برای افزایش امنیت سایبری و محافظت از اطلاعات شهروندانش تخصیص داده است.

آندره زاپارولی مانزونی – مدیرعامل استارتاپ کراود دیفنس – در این باره می گوید:  تمرکز شرکت و متخصصان ما بر روی یافتن آسیب پذیری و ضعف های امنیتی موجود بر روی سیستم عامل و دستگاه‌های الکترونیکی متفاوت است.

وی خاطرنشان کرد که در سالهای اخیر، وجود آسیب پذیری ها و روزنه های امنیتی در نرم افزارها و سخت افزارهای فراوان جنجال های بسیاری را به پا کرده است بنابراین لازم است که ما متخصصین زبده در سراسر جهان را در این خصوص بکار گیری کنیم.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر