ارتباطات
در حال خواندن
نحوه اتصال به وای فای همراه اول در مناطق عمومی
0

نحوه اتصال به وای فای همراه اول در مناطق عمومی

نویسنده:  عبداله افتادهاردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۷

نود فناوری -همراه اول اعلام کرده که سرویس وای فای عمومی خود با نام «وای‌فای اول» را برای اتصال مشترکان این اپراتور به وای فای در مکان‌های عمومی راه‌اندازی کرده است.

به گفته همراه اول مشترکان این اپراتور هر جا که نشان وای فای اول  و یا شبکه WiFi Aval   را در لیست وای‌فای دستگاه خود مشاهده کردند می‌توانند به این شبکه متصل شوند. استفاده از شبکه وای فای عمومی اپراتورها امکانی است که پیش از این بسیاری از اپراتورها در کشورهای دیگر آن را ارایه میدهند. مکان های عمومی مثل فروشگاه‌های بزرگ، فرودگاه، مراکز تفریحی و … که امکان اتصال به شبکه موبایل پایین است دسترسی به اینترنت را برای مشترکان اپراتورها فراهم میکند.

همراه اول لیستی از مناطقی در تهران که تحت پوشش وای فای این اپراتور قرار دارد را در سایت خود منتشر کرده که از جمله آنها میتوان به فرودگاه امام، فرودگاه مهرآباد، پردیس ملت، مجموعه چهارسو، پارک شهر از آن جمله‌اند. همچنین چندین منطقه در جزیره کیش نیز تحت پوشش وای فای همراه اول قرار دارند. این اپراتور گفته که مناطق تحت پوشش وای فای در حال گسترش‌اند.

اتصال به وای فای همراه اول مشمول اینترنت بسته‌ای قرار می‌گیرد که قبلا خریداری کرده‌اید بنابراین اگر بسته اینترنتی ندارید و به این شبکه متصل شوید اینترنت شما به صورت آزاد محاسبه میشود. سرعت اتصال به وای فای همراه اول بالاست و از این رو این اپراتور توصیه کرده حتما کاربران بسته فعال کنند.

برای دریافت تنظیمات iOS و اتصال به وای فای همراه اول این فایل را از روی مروگر سافاری دستگاه خود دانلود کنید.

برای خرید بسته‌های اینترنت همراه اول به اینجا مراجعه کنید.

نحوه اتصال دستگاه‌های اندرویدی به وای‌فای همراه اول.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر