در حال خواندن
حامد تنها مدیرعامل شرکت بهسازان ملت شد
0

طی مراسمی با حضور مدیران ارشد بانک ملت و هلدینگ بهسازان فردا، معارفه حامد تنها و تکریم از فریبرز گودرزوند چگینی، مدیرعامل سابق شرکت بهسازان ملت برگزار شد.

نود فناوری به گزارش روابط عمومی گروه بهسازان فردا، عصر روز شنبه، یک تیرماه طی مراسمی با حضور معاون فناوری اطلاعات بانک ملت، جمعی از مدیران ارشد بانک ملت، اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل هلدینگ بهسازان فردا، معاونین و مدیران بهسازان ملت، حامد تنها به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت بهسازان ملت معرفی شد.

در این مراسم دکتر مرتضی نجف، معاون فناوری اطلاعات بانک ملت و رئیس هیئت مدیره گروه بهسازان فردا از خدمات چندین ساله فریبرز گودرزوند چگینی تقدیر کرد و با اشاره به سابقه درخشان حامد تنها به‌عنوان عضوی از خانواده ملت و عملکرد مثبت او در راستای اهداف و ارتقاء بانک ملت در حوزه فناوری اطلاعات، او را رسماً به‌عنوان مدیرعامل بهسازان ملت معرفی کرد.

در ادامه این مراسم دکتر علی حکیم جوادی، مدیرعامل گروه بهسازان فردا، نیز از زحمات همکاران بهسازان ملت در سال ۹۷ و عملکرد مطلوب بهسازان ملت که حاکی از هماهنگی و انسجام همکاران در تمامی سطوح به‌ویژه مدیرعامل سابق، فریبرز گودرزوند چگینی بود، تشکر و قدردانی کرد.

او در ادامه به برنامه استراتژیک بهسازان فردا در راستای پیاده‌سازی بانکداری دیجیتال به‌عنوان یکی از اهداف راهبردی بانک ملت اشاره کرد و با تأکید بر حضور مؤثر حامد تنها از شهریورماه سال ۹۵ در شرکت بهسازان ملت و ظرفیت‌های او، برای شرکت بهسازان ملت آرزوی موفقیت‌های روزافزون کرد.

همچنین هادی سپانلو، رئیس هیئت مدیره شرکت بهسازان ملت نیز ضمن تقدیر از زحمات فریبرز گودرزوند چگینی و تبریک به حامد تنها برای او در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.

در بخش پایانی مراسم حامد تنها با یادآوری و قدردانی از زحمات مرتضی مقدسیان و فریبرز گودرزوند چگینی به‌ویژه در پرورش تیم متخصص و متعهد بهسازان ملت، گفت: «ما مصمم هستیم با تکیه بر ارزش‌هایی مانند صداقت و وفای به عهد و همکاری و همدلی تیم بهسازان ملت در مسیر خلق ارزش‌های نوین و تحقق به‌موقع و با کیفیت مطلوب تعهدات گام برداریم.»

در این مراسم جمعی از مدیران ارشد بانک ملت، آقایان دکتر مرتضی تبریزی، مدیر امور فناوری اطلاعات و نائب رئیس هیئت مدیره گروه بهسازان فردا، رستم شاه گشتاسبی، ریاست اداره کل زیرساخت و نرم‌افزار، جواد علی‌محمدی، ریاست اداره کل آمار و فناوری داده، مهران مستأجری، معاونت سیاست‌گذاری اداره کل امنیت اطلاعات و رسول لطفی‌آذر، ریاست هیأت مدیره شرکت به‌پرداخت ملت، محمدعلی ترابیان، عضو هیأت مدیره گروه بهسازان فردا، دکتر داریوش روحی، معاونت مالی و اداری گروه بهسازان فردا، امیرمسعود نوروزی یگانه، معاونت امنیت گروه بهسازان فردا و معاونین و مدیران بهسازان ملت حضور داشتند.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر