در حال خواندن
نگاهی به هدایای تشویقی همراه اول تا پایان ماه
0

نگاهی به هدایای تشویقی همراه اول تا پایان ماه

نویسنده:  عبداله افتاده۱۳۹۸-۰۵-۳۰

در تمام دنیا مرسوم است که اپراتورهای موبایلی با اجرای طرح­ها و هدایای گوناگون به مناسبت‌های مختلف مشترکان خود را راضی نگه داشته و البته سعی در جذب مخاطبان بیشتر کنند.
البته وجود طرح‌های همچون باندلینگ و ارایه سیم‌کارت همراه با گوشی موبایل، که با کاهش قابل ملاحظه قیمت موبایل‌ها همراه است یکی از طرح‌های تشویقی مورد کاربران توجه در خارج از ایران است که تاکنون مورد استفاده قرار نگرفته است و به نظر می‌رسد موانعی برای اجرای آن وجود دارد.

با وجود تمام محدودیت­های موجود اما اپراتورهای ایرانی نیز در این سال­ها با ارایه طرح­های تبلیغی و البته بسته‌های مقرون به صرفه و اقتصادی اقدام به تشویق هر چه بیشتر مخاطبان خود کرده ­اند و از معرفی بهتر اپراتور خود با استفاده از طرح­های تبلیغی غافل نمانده­اند.

طرح­های گوناگون اپراتور اول برای جلب رضایت مشترکان

در ایران اپراتور اول موبایلی کشور با توجه به سابقه طولانی فعالیت خود و نیز با توجه به تجربه‌ها و اندوخته‌های زیادی که در عرصه ارایه بسته‌های موبایلی طی سال­های اخیر داشته موفق عمل کرده است. این اپراتور همواره سعی داشته با ارایه بسته‌های مقرون به صرفه و نیز با تقدیر از مشترکان و همراهان همیشگی خود اقدام به حفظ مشترکین فعلی و در کنار آن افزودن بر تعداد مشترکین آتی خود کند و در این راستا نیز عملکرد موفقی داشته است.

در واقع همراه اول با درک اهمیت روابط عمومی و ارتباط صحیح و مناسب با مردم، همواره سعی داشته است که به جلب نظر مردم و مشترکان اپراتوری خود بپردازد.

هدایای همراه اول برای اعیاد قربان و غدیر امسال

همراه اول به عنوان اپراتور اول کشور طی سالیان اخیر در مناسبت‌ها و خصوصاً در اعیاد اسلامی و ملی با ارایه طرح­های گوناگون سعی در جذب هرچه بیشتر مشترکان خود و مردم ایران داشته است.

امسال نیز همراه اول همچون سال­های گذشته به مناسبت اعیاد قربان و غدیر هدایای جالب توجهی را به مشترکان خود اختصاص داده است. در واقع این اپراتور با شعار “شما یک سیم‌کارت پیش ما دارید” قصد دارد تا هدایایی را به مناسبت اعیاد اسلامی به مشترکان خود اهدا کنند.
همراه اول به خاطر فرا رسیدن عید سعید قربان و عید غدیرخم به مدتی محدود یعنی فقط طی دوازده روز به مشترکین خود یک سیم­کارت اعتباری به علاوه یک بسته اینترنت و مکالمه رایگان اهدا می­کند. امکان استفاده از این خدمت البته فقط از ۱۹ تا ۳۱ مرداد ماه برقرار است.

آنطور که اپراتور اول کشور اعلام کرده مشترکان این اپراتور جهت دریافت این هدیه می‌بایست به مراکز ارایه خدمات همراه اول در سراسر کشور مراجعه کرده و اقدام به فعال­سازی سیم کارت خود کنند.

کسانی که قصد دریافت و استفاده از این هدیه همراه اول را دارند می‌بایست با در اختیار داشتن کارت ملی به یکی از شعب همراه اول در سراسر کشور مراجعه کنند و سیم کارت خود را فعال کنند.

شایان ذکر است که تمام بسته‌ها و هدایای سیم کارت‌های اعتباری رایگان اپراتور اول شامل ۳۰ دقیقه مکالمه به مدت ۳ ماه که هر ماه ۱۰ دقیقه را شامل می‌شود بوده و نیز در کنار آن۱۰ هزار ریال شارژ اولیه بعلاوه ۸۰۰ مگابایت اینترنت برای مدت یک هفته نیز روی آنها فعال است.

نگاهی به طرح دوشنبه­سوری همراه اول

یکی دیگر از طرح­هایی که همراه اول در چند ماهه گذشته به صورت پیوسته آن را به مشترکان خود ارایه داده طرح دوشنبه سوری این اپراتور موبایلی بوده است.

در این طرح هر ماه مشترکانی که سیم کارت یوسیم دارند این امکان را می‌یابند که از بسته‌های پرحجم و اقتصادی­تری استفاده کنند. بر اساس اعلام اپراتور اول دوشنبه سوری این ماه از ۲۸ مرداد ماه آغاز شده و مشترکان این اپراتور با شماره‌‌گیری کد دستوری مربوطه اقدام به فعالسازی این بسته بر روی سیم کارت‌های خود کردند.

زمان مصرف بسته دوشنبه سوری نیز از ساعت ۵ صبح تا ۵ عصر است که عملاً بیشترین میزان ساعت مورد استفاده برای کاربران را پوشش می­دهد.

در طرح دوشنبه سوری مرداد امسال مشترکان بسته‌های ۱۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت هدیه می­گیرند. براساس اعلام اپراتور اول همراه اول تمام طرح‌های خود را با هدف افزایش میزان رضایتمندی مشتریان است ارایه می­دهد.

برای استفاده از طرح دوشنبه سوری همراه اول کافی است که در دوشنبه پایان هر ماه کد دستوری ستاره صد ستاره ۶۴ مربع را شماره‌‌گیری کنید.

اقدامات اپراتور اول در راستای مسوولیت اجتماعی

اگر فکر می‌کنید که اختصاص بسته مکالمه رایگان و اینترنت ارزان و اقتصادی به مشترکان تنها خدمتی است که اپراتور اول به هموطنانمان ارایه داده در اشتباه هستید و می­بایست باری دیگر در تصورتان تجدیدنظر کنید. این اپراتور همواره سعی داشته در راستای مسوولیت­های اجتماعی خود در کنار مردم ایستاده و با کمک­رسانی و یاری­رسانی به کسانی که نیاز به کمک دارند افزون بر جنبه‌های اقتصادی، تلاش برای ساخت جامعه بهتر را در دستور کار خود قرار دهد.

پس از بروز زلزله کرمانشاه، این اپراتور موبایلی با سرمایه‌های خود دست به اقدامی انسان دوستانه زده و شروع به ساخت تعداد زیادی مدرسه در استان کرمانشاه کرد. این مدارس در حال حاضر تقریباً آماده بهره‌‌برداری هستند و حداقل سه مورد آنها بیش از ۹۰ درصد پیشرفت ساخت داشته است و پیش‌بینی می‌شود که مابقی نیز به زودی به بهره‌برداری کامل برسند.

جمع­ بندی

در سال های اخیر با وجود فعالیت سه اپراتور اصلی و البته تعدادی اپراتور مجازی همچنان همراه اول با ارایه بسته‌های تشویقی مناسب و البته تداوم در حرکات انسان­دوستانه مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفته است و باعث شده که هر روز بر تعداد مشترکان آن افزوده شود.

با وجود آنکه با راه افتادن طرحی مثل ترابردپذیری برخی اینطور پیش بینی می­کردند که اپراتور اول به عنوان اپراتور قدیمی‌تر با بیشترین میزان مهاجرت مواجه شود، اما آمار و ارقام گویای چیز دیگری است. درواقع مردم به اقدامات همراه اول در خصوص مسوولیت اجتماعی و ارایه طرح­های تشویقی و حمایتی از مشترکانش روی خوش نشان داده­اند و همچنان ترجیح می­دهند که این اپراتور شناخته شده و مورد اعتماد را به عنوان اپراتور موبایلی خود استفاده کنند.

به این ترتیب باید گفت که اپراتور اول توانسته با ثبت برند همراه اول و نیز با عملکرد مناسب و فراهم آوردن رضایت خاطر مشترکان و مردم امروز حرف اول را در بازار موبایلی کشور بزند.

 

درباره نویسنده
عبداله افتاده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر