در حال خواندن
تحلیل قیمت رمز ارزهای معروف در یک هفته گذشته
0

تحلیل قیمت رمز ارزهای معروف در یک هفته گذشته

نویسنده:  عبداله افتاده۱۳۹۸-۰۶-۱۲

در دو هفته اخیر شاخص ارزهای دیجیتالی عموما سیر نزولی داشته و به همین علت سرمایه‌گذاران در این حوزه حال و روز خوشی نداشتند. با این وجود اما مقایسه شاخص و قیمت‌ ارزهای دیجیتالی شناخته شده گویای آن است که وضعیت کلی در هفته اخیر تا حدودی بهتر از مدت مشابه در دو هفته قبل است. هفته گذشته قیمت بیت کوین ۱۰هزار ۱۵۶ دلار آمریکا بود که این نرخ افت ناچیز  ۰٫۷ درصدی را نشان می‌دهد.

نود فناوری –  هفته گذشته همچنین بیت کوین‌کش با رسیدن به نرخ ۳۰۸ دلار و با حدود ۱٫۷ درصد افزایش قیمت وضعیت مناسبی را در میان ارزهای دیجیتالی شناخته شده تجربه کرد.

همچنین tether و stellar دو ارز دیجیتالی دیگری بودند که توانستند طی هفت روز گذشته شاخص خود را ارتقا داده و ارز مبادله آنها افزایش یابد. سایر ارزهای دیجیتالی شناخته شده اما با کاهش محسوس نرخ مواجه شدند.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر