در حال خواندن
اپلیکیشن بله، سرآمد ارتباطات زائرین اربعین
0

اپلیکیشن بله، سرآمد ارتباطات زائرین اربعین

نویسنده:  عبداله افتاده1398-08-11

مدیرعامل شرکت داده‌ورزی سداد از صرفه‌جویی دو میلیارد تومانی اپلیکیشن بله برای زائرین اربعین خبر داد.

نود فناوری حمیدرضا مختاریان بابیان اینکه اپلیکیشن «بله» امسال توانست ارتباطات زائرین اربعین را تسهیل کند، اظهار داشت:  زائران اربعین در عراق و ایران با بهره گیری از این اپلیکیشن و تجربه کاربری راحت توانستند بدون نیاز به اینترنت با یکدیگر و خانواده‌های خود به‌راحتی و در همه‌جا ارتباط برقرار کنند.

وی خاطرنشان کرد: «بله» باهدف ایفای مسئولیت اجتماعی و ملی خود خدمت نوینی را برای تسهیل ارتباطات زائران اربعین در سراسر کشور ارائه کرد که خوشبختانه استقبال بی‌نظیری از سوی عاشقان ابی‌عبدالله (ع) از آن شد.

مختاریان با اشاره به این‌که «بله» در سال گذشته به‌عنوان مجرای اصلی توزیع ارز اربعین کشور بود، افزود: با توجه به نیازسنجی انجام‌شده در رابطه با سفر زائرین اربعین حسینی (ع)، امسال نیز شاهد خدمت نوینی با عنوان «سامانه اعلام وضعیت» در این اپلیکیشن بودیم.

وی افزود: در این سامانه در این مدت، بیش از ۲٫۵ میلیون پیام رایگان بدون نیاز به اینترنت از سوی زائرین اربعین ارسال شد؛ درحالی‌که قیمت ارسال پیامک رومینگ با استفاده از سیم‌کارت اپراتورهای داخلی در کشور عراق ۹۰۰ تومان است.

مدیرعامل شرکت داده‌ورزی سداد تأکید کرد: با توجه به هزینه ۹۰۰ تومانی برای ارسال هر پیامک رومینگ درمجموع بیش از دو میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان صرفه‌جویی در ارتباطات زائرین اربعین در«بله» انجام شد که این مهم منجر به ایجاد رضایت خاطر زائرین اربعین و خانواده‌های آن‌ها شد.

مختاریان یادآور شد: زائرین در اپلیکیشن بله علاوه بر خدمات ارتباطی رایگان، خدماتی نظیر کارت به کارت، دریافت موجودی و صورت‌حساب، پرداخت قبض، پرداخت تسهیلات، فروشگاه مجازی و غیره دریافت کردند و «بله» در حال حاضر تبدیل به یک پلتفرم شده که امکان ارائه خدمات متنوع در آن فراهم است.

وی افزود: می‌توان در این اپلیکیشن تمامی نیازهای روز کشور را در قالب خدمات راحت و آسان ارائه کرد.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر