در حال خواندن
استفاده از رمز دوم پویای پیامکی به تعویق افتاد
0

صبح امروز بانک مرکزی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که ارسال پیامک رمز دوم پویا برای آن دسته از مشتران بانک ها که اقدام به فعال سازی رمز دوم پویای خود کرده اند از هفته آینده آغاز خواهد شد و تا آن زمان این دسته از مشترکان از اپلیکیشن های رمز ساز استفاده کنند.

این در حالی است که آن دسته از مشتریانی که تاکنون اقدام به فعال سازی رمز دوم پویای خود نکرده اند با همان رمز دوم اینترنتی سابق خود می توانند از خدمات بانکی استفاده کنند.

روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرده، در جهت رفاه حال مردم پیرو درخواست‌های مکرر از بانک‌ها و موسسات اعتباری و برای بالا بردن ضریب نفوذ طرح در آغاز اجرا، استفاده از «سرویس پیامک» برای دریافت رمز دوم پویا از هفته دوم دی‌ماه جاری آغاز و به تدریج با اتصال بانک‌های مختلف تا انتهای دی‌ماه به انجام می‌رسد. 

 در این فاصله کسانی که رمز دوم پویا را فعال نکرده‌اند همچنان می‌توانند از رمز دوم ایستا استفاده کنند.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر