در حال خواندن
پاسخ به مهمترین چالش های بانکداری دیجیتال، در گفت و گوی زنده با معاون فناوری اطلاعات بانک مرکزی
مهران محرمیان
1560 78 0

پاسخ به مهمترین چالش های بانکداری دیجیتال، در گفت و گوی زنده با معاون فناوری اطلاعات بانک مرکزی

نویسنده:  منصوره خالقی۱۳۹۹-۰۱-۰۹

رسانه عصر پرداخت در دومین گام خود در سال جدید، در برنامه ای زنده که در Livecast اپلیکیشن CASTBOX در کانال این رسانه با نام HOT CAST برگزار خواهد شد، مهمترین چالش های پیش روی بانکداری دیجیتال کشور را با مهران محرمیان معاون فناوری اطلاعات بانک مرکزی مرور خواهد کرد.

به گزارش نود فناوری – در این گفت و گو مجری برنامه، موضوعات مهمی همچون استراتژی معاونت فناوری بانک مرکزی در سال ۹۹، اصلاح نظام پرداخت کارمزد، استانداردسازی اشتراک داده در بانکداری باز، احراز هویت مشتری (kyc)، تعیین تکلیف آیین نامه کیف پول الکترونیک، رویکرد بانک مرکزی در خصوص تنظیم مقررات در حوزه فناوری های نوین مانند blockchain ، استفاده از ظرفیت regtech ها و تحول دیجیتال در بانک مرکزی را از معاون فناوری بانک مرکزی خواهد پرسید.

علاقه مندان می توانند برای حضور در این گفت و گوی زنده نرم افزار castbox را از لینک زیر دانلود و نصب کنند.

https://castbox.fm/download

البته راه حل میانبری دیگری که احتمالا برای گوشی‌های آندروییدی براساس تست‌های ما مشکل دارد و باید با فیلترشکن لینک زیر باز شود، البته برای گوشی‌های آیفون طبق تست های انجام شده استفاده از این لینک با مشکل مواجه نمی شود، لازم به ذکر است، استفاده از لینک زیر در زمان برگزاری مناظره راس ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۱۰ فروردین امکان پذیر است برای پیوستن مستقیم به کانال HOTCAST در نرم افزار castbox از این لینک 👇 استفاده کنید.

https://castbox.fm/vua/17865972

گفتنی است، چنانچه تمایل به دریافت اپلیکیشن ندارید می توانید با استفاده از لینک فوق از طریق مرورگر کامپیوتر یا گوشی موبایل خود به ما بپیوندید فقط دقت داشته باشید که پس از لود شدن لینک فوق حتما باید با یکی از اکانت های گوگل، توییتر، فیس بوک یا غیره وارد لینک شوید.

قطعا ما پیشنهاد می کنیم به دلیل وجود محتوای غنی که در این حوزه وجود دارد حتما نسبت به نصب نرم افزار اقدام کنید.

برای پیوستن به کانال عصر پرداخت در اپلیکیشن castbox از طریق فایل اینفوگرافی ذیل می توانید ما را دنبال کنید.

اینفوگرافی روش متصل شدن به گفت و گوی آنلاین عصر پرداخت

برای دانلود اپلیکیشن castbox از اینجا اقدام کنید.

رسانه عصر پرداخت با اولین مناظره آنلاین اعلام موجودیت کرد.

مناظره بانکداری دیجیتال:حرف تا عمل، با حضورفرهاد اینالوئی معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین و محمد صادقی معاون فناوری اطلاعات بانک اقتصاد نوین برگزار شد.

درباره نویسنده
منصوره خالقی

ارسال یک نظر