در حال خواندن
کارت هدیه کادونا به بازار آمد
15 15 0

کارت هدیه کادونا به بازار آمد

نویسنده:  عبداله افتاده۱۳۹۹-۰۳-۱۸

کارت هدیه کادونا با قابلیت‌های منحصر به‌ فرد به بازار عرضه شد.

مهندس وحید رزازپور رییس هیات مدیره شرکت فناوران تراکنش سپاس با اعلام این خبر گفت: کارت هدیه جدید این شرکت با برند کادونا و با همکاری بانک پارسیان با قابلیت‌های منحصر به‌ فرد نظیر کارت‌های سه‌بعدی، عطردار و کارت‌های با طراحی خاص و دلخواه مشتریان و سازمان ها در چارچوب ضوابط و مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از طریق شعب بانک پارسیان در سراسر کشور به بازار عرضه شد.
وی افزود: مشتریان پس از تهیه جسم کارت دلخواه خود می‌توانند به‌صورت غیرحضوری و بدون نیاز به مراجعه به شعب بانک، کارت خود را در هر ساعت از شبانه‌روز از طریق سایت www.kadoona.ir و یا اپلیکیشن کادونا شارژ نمایند که این امر رضایتمندی مشتریان را به همراه خواهد داشت.
کارت‌های هدیه کادونا عضو شبکه شتاب بوده و قابلیت شارژ توسط مشتری را دارد.
دارندگان کارت هدیه کادونا می توانند ضمن انجام برداشت نقدی از خودپرداز ها، از تمامی پایانه های فروشگاهی و سایت های اینترنتی خرید خود را انجام دهند.
شایان ذکر است کارت هدیه کادونا هم اکنون در شعب بانک پارسیان در سراسر کشور و همچنین مراکز معتبر تجاری نیز قابل تهیه می باشد .

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر