در حال خواندن
فردا با حضور مدیران نظام بانکی برگزار می شود؛ میزگرد زنده بررسی وضعیت حال و آینده نظام بانکی و شبکه پرداخت
0

فردا با حضور مدیران نظام بانکی برگزار می شود؛ میزگرد زنده بررسی وضعیت حال و آینده نظام بانکی و شبکه پرداخت

نویسنده:  عبداله افتاده1399-04-19

رادیو اینترنتی عصر پرداخت در هفدهمین میزگرد زنده خود که در اپلیکیشن CASTBOX در کانال این رسانه با نام ASREPARDAKHT  در ویژه برنامه هات کست برگزار خواهد شد، با حضور مدیرعامل بانک پارسیان، مدیرعامل شرکت شاپرک، قائم مقام مدیرعامل شرکت آسان پرداخت پرشین و مدیرعامل شرکت ایران کیش به موضوعات مهم این روزهای نظام بانکی و شبکه پرداخت کشور می پردازد.

براساس این گزارش، در این برنامه که با حضور آقایان کوروش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان، سید کاظم دهقان مدیرعامل شرکت شاپرک، مهدی شهیدی قائم مقام مدیرعامل شرکت آسان پرداخت پرشین و پیمان منعم طبری مدیرعامل شرکت ایران کیش برگزار می شود تلاش خواهد شد، مهمترین چالش های پیش روی وضعیت حال و آینده نظام بانکی و شبکه پرداخت مورد ارزیابی و موشکافی قرار گیرد.

در این میزگرد آنلاین موضوعات مهمی همچون، موانع توسعه بانکداری الکترونیکی، اقتصاد داده محور، پیش نویس کیف پول الکترونیکی، نظلم پرداخت کارمزد، صفر تا صد هاب فناوران مالی، کشف تقلب، جلوگیری از تراکنش شبکه های قمار و بسیاری دیگر از موضوعات مهم این حوزه پرداخته خواهد شد.
این برنامه فردا جمعه ۲۰ تیرماه با حمایت هلدینگ بهسازان فردا راس ساعت ۱۱ برگزار خواهد شد، ما از شما دعوت می کنیم برای تبادل نظر در این برنامه که به صورت دو سویه برگزار می شود ما را همراهی کنید.

گفتنی است به منظور پیوستن به رادیو اینترنتی عصر پرداخت می توانید از طریق این لینک https://bit.ly/36cNrZP  اقدام کنید.

لازم به توضیح است، از طریق لینک برنامه زنده (https://castbox.fm/vlva/17865972  ) که فقط فردا راس ساعت ۱۱ فعال است، می توانید شنونده این برنامه باشید. همچنین می توانید با نصب اپلیکیشن کست باکس که منبع بزرگی از محتوای فارسی در قالب پادکست در آن موجود است با عضو شدن در کانال عصر پرداخت به محض شروع برنامه نوتفیکیشن برنامه را دریافت و وارد اتاق میزگرد شوید.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر