در حال خواندن
تعرفه‌های پستی ۲۳ درصد افزایش یافت
0

مدیرعامل شرکت پست از افزایش ۱۰ تا ۲۳ درصدی تعرفه‌های پستی در سال ۹۳ خبر داد و گفت: این افزایش در دو مرحله اعمال می‌‌شود.
نود آی سی تی – حسین مهری با بیان این مطلب گفت: کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به تازگی تعرفه جدید خدمات پستی در سال ۹۳ را تصویب کرده که پس از ابلاغ اجرایی خواهد شد.مدیرعامل شرکت پست تصریح کرد: در تعرفه‌های سال ۹۳، نرخ‌های پستی مطبوعات و کتاب ثابت مانده است.وی توضیح داد: وزیر ارتباطات تأکید داشت که با توجه به نامگذاری فرهنگی امسال، تعرفه‌های پستی مطبوعات و کتاب نباید افزایش یابد.مهری ادامه داد: همچنین در این مصوبه، نامه عادی که ۴۳ درصد مرسولات پستی را به خود اختصاص می‌دهد با دیدگاه حمایتی حداقل افزایش را داشته است.مدیرعامل شرکت پست افزود: به این ترتیب نامه عادی با ۱۰ درصد افزایش تعرفه، ۵۰ تومان نسبت به سال قبل گران‌تر شده است و سایر تعرفه‌های پستی نیز به طور متوسط با ۲۳ درصد افزایش همراه شده‌اند.وی یادآور شد:‌ افزایش ۲۳ درصدی تعرفه‌های پستی در سال ۹۳، در دو مرحله اعمال خواهد شد.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر