در حال خواندن
حمایت رگولاتوری از پروانه صادره برای اپراتور چهارم
0

رگولاتوری از حقوق پروانه صادره برای شرکت خدمات ارتباطی و الکترونیکی ایرانیان نت در جهت ایجاد و بهره‌برداری از شبکه‌های انتقال داده نوری و دسترسی کاربران با استفاده از فیبر نوری حمایت می‌کند.
نود آی سی تی- لطف‌الله سبوحی، معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اعلام حمایت از کلیه‌ پروانه‌های صادره از سوی رگولاتوری طی نامه رسمی در خصوص پروانه صادره برای اپراتور چهارم گفت: پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه‌های انتقال داده نوری و دسترسی کاربران با استفاده از فیبرنوری به شرکت خدمات ارتباطی و الکترونیکی ایرانیان نت اعطاء شده و صرفا آن شرکت مجاز به ارایه خدمات موضوع پروانه است.
وی افزود: هرگونه عملیات به منظور ایجاد شبکه‌ انتقال داده نوری و ارایه خدمات بر بستر FTTX ‌باید از طریق ایرانیان نت انجام شود.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر