در حال خواندن
سداد میزبان بازاریابان دیجیتالی
0

رویداد digital Marketer دیروز عصر با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد در مجموعه کارمان برگزار شد.

نود فناوری – در این رویداد که با حضور فعالان حوزه دیجیتال مارکتینگ برگزار شد، مدیران ارشد شرکت پرداخت الکترونیک سداد و همچنین مدیران شرکت‌هایی چون بیمیتو، کافه بازار، آژانس تبلیغاتی دارت، مستر بلیط، پی پنگ، فلایتو و غیره سایر شرکت های تاثیر گذار حوزه دیجیتال برگزار شد، میهمانان به تبادل نظر و همچنین بررسی راههای همکاری پرداختند.

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در این مراسم ضمن معرفی درگاه پرداخت اینترنتی این شرکت برای حضار از تفاهم نامه جدید خود با نماد الکترونیکی رونمایی کرد.

پرداخت الکترونیک سداد، با پیشنهاد طرحی به این نهاد نظارتی درخواست تسهیل راههای تجارت حوزه‌های مختلف را برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های جوان ارائه نموده بود و توانست این پیشنهاد را اجرایی کرده و گام موثری در جهت بهبود شرایط کسب و کار جوانان فعال و پر ایده این مرز و بوم بردارد.

سومین دورهمی دیجیتال ماکترزها با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد تا ساعت ۹ شب ادامه داشت و خوشبختانه با هم افزایی صورت گرفته در این نشست صمیمانه گامی موثر در جهت بهبود شرایط کسب و کار فعالان این حوزه برداشته شد.

پرداخت الکترونیک سداد در نظر دارد با حمایت های ویژه از کسب و کار های نوپا بتواند تاثیر بسزایی در رشد و بهبود شرایط اقتصادی بردارد.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر