در حال خواندن
پیام رسان بله به ۱۲ میلیون تراکنش موفق در پاییز رسید
0

در پاییز امسال میزان تراکنش‌های مالی انجام‌شده در پیام‌رسان «بله» نسبت به فصل گذشته با ۲۵ درصد رشد همراه بود و به بیش از ۱۲ میلیون تراکنش رسید.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، پیام‌رسان مالی «بله» با هدف تحقق ایده‌آل‌های مخاطبان خود در ارتباطات مالی و اجتماعی، همواره به دنبال گسترش و بهبود امکانات موجود است و ضمن فراهم کردن امکانات یک پیام رسان برای مخاطبان، امکان انجام خدمات بانکی و مالی را نیز در این بستر میسر کرده است.

در ماه‌های مهر، آبان و آذر بیش از ۷/۵ میلیون تراکنش موفق کارت به کارت در این پیام‌رسان انجام‌ شده است که نسبت به فصل تابستان رشد ۲۵ درصدی را نشان می‌دهد.

در پاییز امسال بیش از سه هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان پول در بله گردش داشته و بیش از ۵۲۰ هزار درخواست پول ارسال‌ شده است.

در مدت مذکور، بیش از ۱/۲ میلیون خرید شارژ به ارزش بیش از شش میلیارد تومان و ۵۳۰ هزار فقره پرداخت قبض در پیام رسان بله صورت گرفته است.

مخاطبان و کاربران بله همچنین بیش از ۹۰ هزار تراکنش کارت به کارت روزانه انجام داده‌اند و حجم پول انتقال‌یافته روزانه نیز به ۳۵ میلیارد تومان می‌رسد.

پیام رسان مالی «بله» اکنون بیش از دو میلیون و ۸۲۰ هزار عضو دارد و در پاییز امسال تعداد ۱۴۱ هزار کانال و ۱۴۵ هزار گروه در پیام رسان مالی «بله» فعال بوده‌اند.

این پیام‌رسان زمینه انجام خدمات بانکی بر بستر شبکه‌های مجازی در کشور را فراهم کرده است و اکنون علاوه بر بانک ملی ایران، ۱۸ بانک دیگر به این شبکه متصل هستند و کاربران می‌توانند از کارت‌های این بانک‌ها به عنوان کارت مبدا استفاده کنند.

در پاییز امسال، این پیام‌رسان در پایداری شبکه نیز عملکرد قابل قبولی داشته و به‌صورت متوسط ۹۹/۹۵ درصد زمان روزانه را در دسترس و در حال ارائه سرویس بوده است.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر